Studio EASY - profesionální salón­Manikúra

Modeláž nehtů akrygelem – modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou, a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika a způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit. Modeláž nehtů akrygelem je pevnější forma gelových nehtu, kdy na gel nanášíme akrylový prášek,který nehet zpevní a celková modeláž lépe drží.

Zdobení barevnými gely – zdobení barevnými gely je mnohem trvanlivější než klasické lakování. Tuto technologii ocení zejména klientky, které manuálně pracují a stěžují si na mechanické odírání laků. Z počátku bylo k dispozici jen několik základních odstínů, dnes je výběr mnohem větší a další varianty se dají vytvořit jejich mícháním. U barevných gelů můžeme uplatnit svoji kreativitu a vytvořit nejrozmanitější vzory podle přání klienta. Je možné lakovat celé plochy, obrázky nebo nechat barvy vpíjet do sebe, různě je kombinovat, nebo tvořit barevnou francouzskou manikúru ve všech odstínech. Na závěr je možno dozdobit různými zdobícími prvky.

Francouzské lakování – je stále velmi populární, kdy se na špičky nehtů aplikuje barevný lak a nehty se ještě přelakují vrchním lakem. Tato úprava je vyžadována zejména z důvodu přirozeného a upraveného vzhledu.

Parafínové zábaly – parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly a změkčuje ztvrdlou kůži. U nás provádíme především parafínové zábaly na ruce.

P-shine – japonská manikúra, při které vmasírujeme do nehtové ploténky včelí vosk pro výživu nehtů a pudr (diamantový prach) pro pevnost a lesk. Tato metoda je vhodná pro lámavé, třepivé a nerostoucí nehty. Nehty zůstanou krásně lesklé a zpevněné.

Zdobení nehtů – v našem salonu si zákaznice velice rády nechávají zdobit nehty, větší část z nich nikdy neodchází bez zdobení a to na věku nezáleží! Možnosti zdobení nehtů jsou široké a rozsáhlé:

  • zdobení nehtů barevnými laky
  • vkládání kamínků
  • obtisky
  • speciální laky
  • razítka
  • zdobení barevnými gely
  • ruční malba

TANDEM.COM­ Aleš FUNKE­ MINI7­ FRAMESI­ SynCare­ ­ All rights reserved. Studio Easy © 2024 • design by OP GRAPHIC